Ścianki aluminiowe i całoszklane

Fap-Pol oferuje produkcję, montaż ścianek całoszklanych oraz aluminiowych. Takie konstrukcje stosowane są wewnątrz budynków biurowych (boksy do pracy, sale konferencyjne), obiektach użyteczności publicznej, centrach handlowych i w budynkach mieszkalnych oraz wszędzie tam, gdzie z dużych powierzchni chce się łatwo wydzielić mniejsze pomieszczenia lub utworzyć eleganckie - szklane przegrody.

Systemy, na których pracujemy pozwalają na wykonanie ścian szklanych do wysokości 4m. Są one często wykorzystywane w sklepach, biurach i centrach handlowych.

Ścianki całoszklane - realizacja Fap-Pol

 

 

 

 

Ścianki całoszklane 

Ścianki całoszklane charakteryzują się nowoczesnym wyglądem i wysoką estetyką. Polecane szczególnie do stosowania w biurach do tworzenia pomieszczeń w powierzchniach typu "open space". Do produkcji ścianek całoszklanych wykorzystujemy systemy najwyższej jakości. Posiadamy także w swojej ofercie ścianki bezszprosowe, całoszklane ognioodporne.

 

Ścianka aluminiowa Ścianka szklana

Ścianki całoszklane Office - Fap-Pol

 

 

 

Ścianki aluminiowe

Ścianki aluminiowe oprócz walorów estetycznych dają możliwość uzyskania wysokiej izolacji akustycznej. W przypadku zastosowania systemów dwuszybowych istnieje możliwość montażu żaluzji.

P.H.U. FAP-POL Paweł Jesiotr

ul. Zasadowa 12 A
04-875 Warszawa

© Fap-pol - All Rights Reserved