Świetliki dachowe, oranżerie i ogrody zimowe

Fap-Pol zajmuje się produkcją świetlików oraz budową oranżerii i ogrodów zimowych. Specjalizujemy się w realizacjach na wymiar i pod konkretne wymagania klientów. Systemy, które stosujemy charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz trwałością. Zwracamy szczególną uwagę na walory estetyczne dzięki czemu nasze produkty są eleganckie i nadają pomieszczeniom reprezentacyjny wygląd. 

Oranżerie i ogrody zimowe pozwalają na wygospodarowanie dodatkowych pomieszczeń dostępnych w ciągu przez cały rok - niezależnie od pogody. Duże powierzchnie przeszklone pozwalają na doświetlenie pomieszczeń światłem naturalnym przez co mogą one spełniać rolę zarówno użytkowe np. kuchnie lub pomieszczeń do wypoczynku i spotkań ze znajomymi. Stosujemy systemy zarówno z izolacją termiczną jak i bez niej.

Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji.

Świetlik dachowy - producent Fap-PolŚwietliki dachowe - doświetlenie pomieszczeń naturalnym światłem

Świetliki dachowe pozwalają na uzyskanie niebywałych efektów i cieszenie się światłem naturalnym przez długi czas.

 

 

 

Ogród zimowy zimny - realizacja Alu-Fap

 

 

Ogrody zimowe i oranżerie

Możliwość wygospodarowania dodatkowego pomieszczenia.
Estetyczne wykonanie i wysoka jakość to główne zalety naszych systemów, które służą do budowy ogrodów zimowych.

 

 

Ogród zimowy - realizacja Fap-Pol

 

 

 

Systemy stosowane przez Fap-Pol w ogrodach zimowych i świetlikach

Wszystkie proponowane rozwiązania obejmujące zarówno świetliki dachowe jak i konstrukcje ogrodów zimowych budujemy na sprawdzonych systemach zapewniających wysoką izolację termiczną. Pozwala to na stosowanie ich w domach, mieszkaniach oraz pomieszczeniach, które są przeznaczone do użytku przez cały rok. Wykonujemy usługi projektowania, budowania ogrodów zimowych na konkretny wymiar. Realizacje wykonujemy na terenie Warszawy i okolic (woj. mazowieckie).

 

 

 

 

P.H.U. FAP-POL Paweł Jesiotr

ul. Zasadowa 12 A
04-875 Warszawa

© Fap-pol - All Rights Reserved